KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

kontakt z nauczycielem

DYREKTOR SZKOŁY I WICEDYREKTORZY SP 202 W ŁODZI
LP.IMIĘ I NAZWISKOADRES MAILOWY SŁUŻBOWY
1Wiesława Sobczykw.sobczyk@sp202.elodz.edu.pl
2Agata Frączkowska a.fraczkowska@zszp2.elodz.edu.pl
 3Agnieszka Leska- Dorenda a.leska-dorenda@zszp2.elodz.edu.pl
NAUCZYCIELE 
 4 Karolina Adamas k.adamas@zszp2.elodz.edu.pl
 5 Marlena Bartos m.bartos@zszp2.elodz.edu.pl
 6 Filip Bąbik f.babik@sp202.elodz.edu.pl
7 Elżbieta Bednarek e.bednarek@sp202.elodz.edu.pl
8 Michał Betam.beta@zszp2.elodz.edu.pl
9 Bożena Boleska b.boleska@zszp2.elodz.edu.pl
10 Aleksandra Boratyńska a.boratynska@zszp2.elodz.edu.pl
11 Paweł chwaliński p.chwalinski@sp202.elodz.edu.pl
12 Piotr Dardziński p.dardzinski@sp202.elodz.edu.pl
13 Rafał Dąbrowski r.dabrowski@sp202.elodz.edu.pl
14Beata Dubelb.dubel@sp202.elodz.edu.pl
15Anna Gaja.gaj@sp202.elodz.edu.pl
16Danuta Gierczakd.gierczak@sp202.elodz.edu.pl
17Jacek Grelaj.grela@zszp2.elodz.edu.pl
18Anna Grzesiaka.grzesiak@zszp2.elodz.edu.pl
19Dorota Hokuszd.hokusz@zszp2.elodz.edu.pl
20Iwona Jaceki.jacek@sp202.elodz.edu.pl
21Izabela Jagodzinskai.jagodzinska@zszp2.elodz.edu.pl
22Beata jakubowskab.jakubowska@sp202.elodz.edu.pl
23Dorota Jakuszewskad.jakuszewska@zszp2.elodz.edu.pl
24Anna Janik a.janik@zszp2.elodz.edu.pl
25Jacek Jędrzejczak j.jedrzejczak@sp202.elodz.edu.pl
26Magdalena Joachimiakm.joachimiak@zszp2.elodz.edu.pl
27Jolanta Juszczyk j.juszczyk@zszp2.elodz.edu.pl
28Bożena Kaczmarek b.kaczmarek@zszp2.elodz.edu.pl
29Ewelina Kamelake.kamelak@zszp2.elodz.edu.pl
30Witold Kapral w.kapral@zszp2.elodz.edu.pl
31 Anna Kisiel a.kisiel@zszp2.elodz.edu.pl
32 Agata Klepacz a.klepacz@sp202.elodz.edu.pl
33Angelina Klimkiewicz- Jajszczyk a.klimkiewicz-jajszczyk@zszp2.elodz.edu.pl
34Anna Kobylańska- Przybyła a.kobylanska-przybyla@zszp2.elodz.edu.pl
35Anna Kowalska  a.kowalska@zszp2.elodz.edu.pl
36Mirosława Majm.maj@zszp2.elodz.edu.pl
37Katarzyna Malarczykk.malarczyk@zszp2.elodz.edu.pl
38Krystyna Marchelk.marchel@zszp2.elodz.edu.pl
39Filip Marciniakf.marciniak@zszp2.elodz.edu.pl
40Agnieszka Marosika.marosik@sp202.elodz.edu.pl
41Magdalena Milewskam.milewska@sp202.elodz.edu.pl
42Agnieszka Mioduszewska-Zietaraa.mioduszewska@zszp2.elodz.edu.pl
43Beata Nadarzyńskab.nadarzynska@zszp2.elodz.edu.pl
44Anna Nogackaan.nogacka@zszp2.elodz.edu.pl
45Magdalena Nosewicz-Salehm.nosewicz-saleh@zszp2.elodz.edu.pl
46Iwona Nowaki.nowak@zszp2.elodz.edu.pl
47Dominika Nowakowskad.nowakowska@sp202.elodz.edu.pl
48Maria Olejniczakm.olejniczak@zszp2.elodz.edu.pl
49Agnieszka Ożgaa.ozga@zszp2.elodz.edu.pl
50Agnieszka Pilicha.pilich@zszp2.elodz.edu.pl
51Oliwia Plicho.plich@zszp2.elodz.edu.pl
52Elżbieta Potrzeszcze.potrzeszcz@zszp2.elodz.edu.pl
53Mariola Sakowiczm.sakowicz@zszp2.elodz.edu.pl
54Kararzyna Sendalk.sendal@sp202.elodz.edu.pl
55Justyna Sereczyńskaj.sereczynska@sp202.elodz.edu.pl
56Katarzyna Sobierajska- Srokak.sobierajska-sroka@sp202.elodz.edu.pl
57Damian Sobusiakd.sobusiak@zszp2.elodz.edu.pl
58Paweł Sofińskipa.sofinski@zszp2.elodz.edu.pl
59Bogdan Stolarskib.stolarski@zszp2.elodz.edu.pl
60Julita Szadkowskaj.szadkowska@zszp2.elodz.edu.pl
61Barbara Szczepańskab.szczepanska@zszp2.elodz.edu.pl
62Agnieszka Szubskaa.szubska@zszp2.elodz.edu.pl
63Dorota Szulkowskad.szulkowska@zszp2.elodz.edu.pl
64Gabriela Świderekg.swiderek@sp202.elodz.edu.pl
65Aneta Toll- Czyżoa.toll-czyzo@zszp2.elodz.edu.pl
66Agnieszka Tomaszewskaa.tomaszewska@zszp2.elodz.edu.pl
67Dorota Tomczykd.tomczyk@zszp2.elodz.edu.pl
68Wanda Woźniak- Matysiakiewiczw.wozniak@zszp2.elodz.edu.pl
69Anna Woźniaka.wozniak@zszp2.elodz.edu.pl
70Iwona Wójciki.wojcik@zszp2.elodz.edu.pl
71Anna Żaka.zak@zszp2.elodz.edu.pl