Informacja o półkoloniach Lato 2023

Szanowni Państwo.

Uprzejmie Państwa informuję , że nasza szkoła w dniach 26.06.2023r do 21.07.2023r., organizuje zajęcia zamknięte w formie półkolonii dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2022/2023 do klas I-VI, zamieszkałych na terenie Miasta Łodzi. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 7.00-17.00 .

Kwota pobierana od rodziców będzie wykorzystana na zapewnienie posiłków (II śniadanie, obiad, podwieczorek), stały dostęp do wody oraz realizujący program.

Dziecko można zapisać na określony tydzień.

Zapisy na półkolonie odbywają się droga elektroniczną na stronie: https://lodz.pl/lato od 17.05.2023 godz. 12.00

Nabór uzupełniający- półkolonie Lato 2023

Zapisy na półkolonie (nabór uzupełniający) odbędzie się 27.05.2023r. - sobota w godzinach 10.00-14.00 w szkole.
Kartę kolonijną należy wypełnić na każdy tydzień- turnus osobno.
Wpłaty za półkolonie dokonujecie Państwo na konto bankowe szkoły do 07.06. 2023r., po potwierdzeniu w sobotę przez szkołę, że dziecko zostało przyjęte.

WAŻNE

Z uwagi na ogromne trudności w zapisach na półkolonie letnie za pośrednictwem formularza elektronicznego, ponowny nabór uzupełniający odbędzie się najpóźniej do dnia 1 czerwca 2023r, który będzie prowadzony w sposób ciągły aż do wyczerpania miejsc w szkole. Rodzice chcąc zapisać dzieci na pozostałe wolne miejsca będą zgłaszali się osobiście do szkół. Miasto poinformuje o terminie ponownego naboru.

Do pobrania  - wzór karty uczestnika

W ciągu trzech dni roboczych, czyli najpóźniej do środy 24 maja do godz. 14.00, należy do wybranej przez siebie szkoły/placówki dostarczyć wypełnione karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku.  Osoba oddająca wypełnioną kartę otrzyma informację o kwocie jaką należy uiścić za półkolonie, numerze rachunku bankowego, na który trzeba zrobić przelew oraz terminie, w którym należy wnieść opłatę.

UWAGA! Jeśli nie dostarczą Państwo karty lub/oraz nie dokonają wpłaty we wskazanym przez placówkę terminie - dziecko zostanie wykreślone z listy przyjętych na półkolonie.

Ostateczny termin dokonania wpłaty tj. 07.06.2023r.

UWAGA! Karty odbieramy tylko od rodziców dzieci zakwalifikowanych.

Kiedy i gdzie dostarczyć KARTY do SP 202 w Łodzi?

22 maja 2023 r. (poniedziałek) w godzinach 07.00 - 18.00 - SEKRETARIAT
23 maja 2023 r. (wtorek) w godzinach 07.00 - 08.30 - PRZEDSIONEK (przy wejściu głównym) i od 13.00 - 18.00 - SEKRETARIAT
24 maja 2023 r. (środa) 07.00 - 14.00 - PREZDSOIONEK (przy wejściu głównym).

Jeżeli nie dostaną Państwo żadnej wiadomości e-mail – rejestracja się nie powiodła. Będą Państwo mogli zapisać dziecko na półkolonie w rejestracji uzupełniającej. Ta odbędzie się nie później niż 1 czerwca.

Zasady odpłatności

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Łodzi, ul. Jugosłowiańska 2

W tytule wpłaty proszę podać:

• Imię i nazwisko dziecka
  • Klasa
  • Turnusy, na które zostało zapisane:

I TURNUS: 26 - 30 czerwca 2023

II TURNUS: 03 - 07 lipca 2023

III TURNUS: 10 - 14 lipca 2023

IV TURNUS: 17 - 21 lipca 2023

1. Pakiet standardowy - 40 zł za jeden dzień pobytu uczestnika na półkoloniach (200 zł za tydzień) – cena obowiązuje za pierwszy i drugi tydzień półkolonii (dwa turnusy).
  2. Za trzeci i kolejny turnus odpłatność wynosi 55 zł za jeden dzień pobytu (275 zł za tydzień).

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Łodzi, ul. Jugosłowiańska 2.

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Łodzi
                                                                                                                                Wiesława Sobczyk

W załączeniu link do strony UMŁ